Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. operacyjnych - faza pre - openingu (K/M)

PI MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

 Operator Hotelowy, działający pod brandami międzynarodowymi, zajmujący się kompleksową obsługą inwestycji hotelowych oraz ich zarządzaniem, poszukuje zaangażowanych, otwartych na nowe wyzwania i nastawionych na sukces kandydatów na stanowisko

Opis stanowiska:

  • wsparcie Prezesa Zarządu w zakresie całokształtu działań związanych z prowadzonymi inwestycjami
  • odpowiedzialność za proces pre – openingu i uruchomienia poszczególnych obiektów
  • opracowanie strategii marketingowo-sprzedażowej
  • tworzenie budżetu operacyjnego
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań i standardów operacyjnych, optymalizacja procesów
  • prowadzenie negocjacji i finalizowanie umów z dostawcami

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego  wykształcenia
  • kilkuletniego doświadczenia w zarządzaniu hotelem – wymóg niezbędny
  • doświadczenia w procesach pre - openingu – wymóg niezbędny
  • umiejętności pracy z budżetem operacyjnym (tworzenie, zarządzanie przychodami i kosztami)
  • znajomości wymogów i standardów, obowiązujących w hotelach sieciowych
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (oprogramowanie hotelowe)
  • bardzo dobrze rozwiniętych kompetencji menedżerskich
  • umiejętności wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnie
  • skuteczności w działaniu i determinacji w dążeniu do celu
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko z perspektywą rozwoju  zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • komfortowe warunki pracy i nowoczesne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne