Logo Pracuj.pl

Manager ds. operacyjnych (serwis & logistyka)

Tlc Rental Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie i nadzór nad działalnością operacyjną powierzonej części logistyki serwisu i montażu oraz zarządzenie zespołem Pracowników
  • Nadzór nad terminową i jakościową realizacją procesu montażu i serwisu, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi
  • Odpowiedzialność za KPI (key performance indicators)
  • Kontrola efektywności wykorzystania zasobów pracowniczych i materiałowych
  • Odpowiedzialność za inicjowanie i realizację działań zmierzających do optymalizacji kosztów
  • Aktywny udział w ciągłym doskonaleniu procesów logistycznych, montażowych i serwisowych
  • Tworzenie planów logistycznych, montażowych i serwisowych oraz nadzór nad ich realizacją
  • Koordynowanie pracy podległych zespołów serwisowych i magazynowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat (logistyka, montaż), mile widziana branża budowlana, przemysłowa, techniczna
  • Wykształcenie techniczne, umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji DTR
  • Dobra znajomość programów Excel i AutoCad
  • Cechy przywódcze: silna osobowość, wysoko rozwinięte zdolności menedżerskie, dynamika i przedsiębiorczość w działaniu
  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość obsługi systemu SAP

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Opiekę medyczną
  • Możliwość ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach
  • Szwedzką kulturę pracy
  • Benefity pracownicze, systemy motywacyjne
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia, wsparcie back office, opiekę managera
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Tlc Rental Sp. z o.o.

TLC Rental to dostawca mobilnych systemów zabezpieczeń budowlanych. Spółka jest częścią szwedzko-polskiej Grupy TLC, która swoim działaniem obejmuje sektor budowlany i przemysłowy na całym świecie.

Szukasz pracy w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku? Oczekujesz przyjaznej i motywującej atmosfery, a także możliwości rozwoju zawodowego Aplikuj!

Manager ds. operacyjnych (serwis & logistyka), mazowieckie