Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. operacyjnych (serwis & logistyka)

Tlc Rental Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie i nadzór nad działalnością operacyjną powierzonej części logistyki serwisu i montażu oraz zarządzenie zespołem Pracowników

  • Nadzór nad terminową i jakościową realizacją procesu montażu i serwisu, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi

  • Odpowiedzialność za KPI (key performance indicators)

  • Kontrola efektywności wykorzystania zasobów pracowniczych i materiałowych

  • Odpowiedzialność za inicjowanie i realizację działań zmierzających do optymalizacji kosztów

  • Aktywny udział w ciągłym doskonaleniu procesów logistycznych, montażowych i serwisowych

  • Tworzenie planów logistycznych, montażowych i serwisowych oraz nadzór nad ich realizacją

  • Koordynowanie pracy podległych zespołów serwisowych i magazynowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat (logistyka, montaż), mile widziana branża budowlana, przemysłowa, techniczna

  • Wykształcenie techniczne, umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji DTR

  • Dobra znajomość programów Excel i AutoCad

  • Cechy przywódcze: silna osobowość, wysoko rozwinięte zdolności menedżerskie, dynamika i przedsiębiorczość w działaniu

  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość obsługi systemu SAP

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Opiekę medyczną

  • Możliwość ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach

  • Szwedzką kulturę pracy

  • Benefity pracownicze, systemy motywacyjne

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia, wsparcie back office, opiekę managera

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

TLC Rental to dostawca mobilnych systemów zabezpieczeń budowlanych. Spółka jest częścią szwedzko-polskiej Grupy TLC, która swoim działaniem obejmuje sektor budowlany i przemysłowy na całym świecie.

Szukasz pracy w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku? Oczekujesz przyjaznej i motywującej atmosfery, a także możliwości rozwoju zawodowego Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy