Logo Pracuj.pl

Manager ds. operacyjnych

APILA SP. Z O.O.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów produkcyjnych
  • kontrola i wprowadzanie danych produkcyjnych w systemie informatycznym
  • koordynacja działów firmy mająca na celu realizację planu produkcyjnego
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora spółki, współpraca z innymi działami firmy (zakupy, sprzedaż, administracja, dział techniczny)

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata na analogicznym stanowisku
  • doświadczenie w nadzorowaniu i/lub koordynacji pracy zespołu osób
  • orientacja na rozwój i realizację ambitnych celów
  • dobre umiejętności interpersonalne i przywódcze (leadership)
  • silne zdolności organizacyjne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość oprogramowania do planowania produkcji
  • doświadczenie w zakładach produkcyjnych
  • zaradność w pełnieniu powierzonej roli i umiejętność delegowania celów

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasowym - możliwość elastycznego ustalenia czasu pracy z uwzględnieniem pracy zdalnej
  • ważną i odpowiedzialną rolę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • premie oparte na wynikach produkcji i poprawie organizacji procesu produkcyjnego
  • szkolenia wewnętrzne i wsparcie w zakresie w realizacji powierzonych zadań

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Apila Sp. z o.o., dynamicznie rozwijająca się firma zajmującej się produkcją i dystrybucją placów zabaw z drewna, poszukuje, do realizacji projektu związanego z informatyzacją procesu planowania produkcji, osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Zbąszyńska 21, 66-320 Trzciel

Celem zatrudnienia jest opracowanie i wprowadzenie optymalnego, opartego na planach sprzedażowych i uwzględniającego potrzeby zaopatrzeniowe, systemu planowania produkcji w zakładzie produkcyjnym firmy.

Manager ds. operacyjnych, wielkopolskie