Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. organizacji imprez okolicznościowych

Dwór Dwikozy sp. z o.o

Spółdzielcza 12

Dwikozy (pow. sandomierski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert dla klientów biznesowych, indywidualnych i grup

  • Zawieranie umów, rezerwacji w zakresie: wesel, chrzcin, komunii, imprez firmowych, studniówek, urodzin, i innych imprez okolicznościowych

  • Przygotowanie i koordynacja bankietów, wesel, konferencji, i imprez okolicznościowych

  • Operacyjne zarządzanie działem obsługi kelnerskiej

  • Opracowywanie planu pracy/grafików obsługi kelnerskiej

  • Implementacja i rozwijanie standardów w obszarze usług oferowanych przez hotel i restaurację

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku hotelu

  • Analiza działań konkurencji oraz otoczenia biznesowego

Nasze wymagania

  • Cenisz wysoki standard współpracy w kontaktach z Klientami

  • Doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku

  • Masz podejście biznesowe, zorientowane na gościach hotelu, restauracji, baru

  • Wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna

  • Determinacja i ambicja, inspirujące zespół do ciągłego doskonalenia się

  • Umiejętność planowania i efektywnej realizacji zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Niezbędne narzędzia pacy: telefon, laptop oraz dostęp do samochodu służbowego

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się Spółki

  • Autonomiczność w podejmowaniu decyzji