Oferta pracy

Manager ds. organizacyjno – handlowych

Berger Beton Sp. z o.o.O firmie

Berger Beton Sp. z o.o.

Szczecińska 11

Wrocław

W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

Manager ds. organizacyjno – handlowychNumer ref.: Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z zarządem firmy.
  • Aktywne wspieranie działu sprzedaży.
  • Administracja umów handlowych.
  • Analiza wskaźników ekonomicznych i technicznych.
  • Optymalizacja istniejących procesów produkcji i sprzedaży.
  • Udział we wdrażaniu nowych procesów przedsiębiorstwa.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie ekonomiczne lub techniczne.
  • Znajomość języka niemieckiego.
  • Zdolności analityczne i praktyczna znajomość MS Office.
  • Znajomość MS Navision będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do pracy w terenie.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętność radzenia sobie z przeszkodami.
  • Mile widziane doświadczenie w branży betonu towarowego i / lub kruszyw.

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość praktycznego współtworzenia strategii firmy i jej realizacji.
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.
  • Absolwentom dajemy szansę rozpoczęcia pełnej perspektyw kariery zawodowej.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Czekamy na Twoje podanie (CV, list motywacyjny) z dopiskiem „Manager” pod niżej podany adres:

BERGER BETON Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

Tel.: 71 3566 833,

[email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy