Manager ds. Otwartych Innowacji

Veolia Energia Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań w ramach współpracy z partnerami zewnętrznymi;

  • Identyfikacja i mapowanie wyzwań Grupy Veolia;

  • Scouting, wyszukiwanie rozwiązań innowacyjnych na zewnątrz firmy oraz przeprowadzanie walidacji proponowanych rozwiązań;

  • Kontakt ze startupami, uczelniami oraz instytutami badawczymi;

  • Prowadzenie programu akceleracyjnego;

  • Koordynacja działań wspierająca proces wdrażania innowacyjnych rozwiązań;

  • Analiza trendów innowacyjnych rozwiązań w energetyce i dziedzinach pokrewnych;

  • Współpraca ze spółkami Grupy Veolia w Polsce i za granicą w zakresie identyfikacji i rozwiązywania wyzwań;

  • Budowa i bieżące zarządzanie portfelem innowacji Grupy, zarówno technologicznych, produktowych i usługowych, zgodnie ze strategią innowacji oraz strategią Grupy Veolia w Polsce;

  • Projektowanie, wdrażanie i analiza efektywności działania narzędzi wspierających portfolio innowacji;

  • Identyfikacja możliwości wdrożenia nowych narzędzi digitalizujących zarządzanie pomysłami, konceptami oraz projektami w Grupie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe; inżynierskie

  • Min 3 lat doświadczenia w zakresie zarządzania innowacjami lub udział w projektach innowacyjnych;

  • Doświadczenie w realizacji programów akceleracyjnych;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu scoutingu i przygotowywaniu briefów technologicznych;

  • Znajomość metodologii i narzędzi prowadzenia projektów innowacyjnych;

  • Zaawansowana znajomość Microsoft Excel oraz otwartość na pracę w rozwiązaniach Google;

  • Znajomość branży energetycznej.

  • Umiejętność projektowania i wdrażania narzędzi wspierających proces zarządzania;

  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów badawczo-rozwojowych;

  • Znajomość metodyk jakościowych i ilościowych oceny ryzyka prowadzenia projektów;

  • Nastawienie na realizację celów i proaktywne podejście;

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Bezpośredni wpływ na rozwój całej organizacji i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Rozwój poprzez udział w projektach na poziomie międzynarodowym

  • Autonomię w realizacji powierzonych zadań

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Możliwość pracy hybrydowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • akcjonariat pracowniczy