Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Alians sp. z o.o. z siedzibą w: Warszawie, ul. Cybernetyki 19b (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. pomp ciepła

ALIANS Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 30 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja i dobór optymalnych rozwiązań oraz wpływ na dalszy rozwój oferty firmy z zakresu pomp ciepła.

  • Zarządzanie i wycena projektów instalacji pomp ciepła.

  • Dobór komponentów do projektów instalacji pomp ciepła.

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną oraz technologiczną.

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

  • Prowadzenie szkoleń produktowych.

  • Wsparcie w tworzeniu strategii produktowej w ramach sekcji pomp ciepła.

  • Analiza rynku pod względem produktu, trendów i konkurencji.

  • Nadzorowanie procesów montażu instalacji pomp ciepła.

  • Współpraca z Kontrahentami i Dostawcami.

  • Wsparcie techniczne i współpraca z innymi działami w firmie (Projektowy, Realizacja, Handlowy, Audytorzy).

  • Wsparcie merytoryczne, projektowe i techniczne Klientów w zakresie najlepszej specyfikacji produktowej dla danego projektu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (branża chłodnicza, produkcyjna, pompy ciepła).

  • Doświadczenie zdobyte przy pracy z rozwiązaniami z zakresu instalacji i doboru pomp ciepła w układzie powietrze-woda oraz powietrze-powietrze.

  • Znajomość działania instalacji pomp ciepła.

  • Znajomość branży fotowoltaicznej.

  • Doświadczenie w doborach osprzętu kotłowni, urządzeń instalacji grzewczych, pomp ciepła.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz przy samodzielnych projektach.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Chęć bycia częścią innowacyjnej branży i brania czynnego udziału w rozwoju rynku.

To oferujemy

  • Staniesz się częścią zespołu Alians odpowiedzialnego za wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i realizację projektów technicznych.

  • Możliwość zbudowania zespołu lub współtworzenia działu.

  • Samodzielną pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Umowę o pracę lub b2b.

  • Profesjonalny, energiczny zespół.

  • Odpowiedzialność i samodzielność.

  • Świetną atmosferę w zespole, otwartą komunikację i współpracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej branży.

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Opiekę medyczną i pakiet sportowy.

O nas

Firma z branży OZE dostarczająca kompleksowe rozwiązania elektrowni fotowoltaicznych dla klientów biznesowych i indywidualnych. Nr 1 rynku fotowoltaiki wg. serwisów branżowych Optimal Energy i Enerad.pl