Logo Pracuj.pl

Manager ds. poszukiwania gruntu i nieruchomości

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie gruntów oraz nieruchomości, pozwalających na realizacje inwestycji;
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych powierzchni reklamowych
  • analiza potencjału lokalizacji
  • uzyskiwanie dokumentacji niezbędnej w procesie inwestycyjnym
  • badanie stanu faktycznego i prawnego gruntu i nieruchomości przed jej zakupem;
  • prowadzenie rozmów i negocjacji z kontrahentami -zawieranie umów;

Nasze wymagania

  • wysokich umiejętności negocjacyjnych i interpersonalnych;
  • znajomości branży nieruchomości;
  • doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków;
  • samodzielności i umiejętności organizacji własnej pracy,
  • umiejętności analitycznego myślenia i podejmowania decyzji;
  • gotowość do pracy w terenie (woj. wielkopolskie, dolnośląskie)
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Elastyczną formę współpracy B2B;
  • Niezbędne do pracy narzędzia;
  • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w Poznaniu;
  • Realne możliwości rozwoju;
  • Pracę nad ciekawymi i różnorodnymi projektami w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową.

Dla jednego z partnerów poszukujemy odważnego i niezależnego w działaniach kandydata, nastawionego na rozwój. W związku z szerokim spectrum działań poszukujemy osoby, która chciałaby podjąć się realizacji różnorodnych projektów: od poszukiwania gruntów pod budowę hoteli i parków rozrywki, aż po wyszukiwanie powierzchni reklamowych. Jesteś gotowy spróbować swoich sił na stanowisku:

Manager ds. poszukiwania gruntu i nieruchomości, Poznań