Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. prawnych

Lendi sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie procesów biznesowych pod kątem analizy prawnej;

  • Tworzenie / Edycja / Opiniowanie procedur opisujących ścieżki sprzedażowe;

  • Wsparcie merytoryczne działu sprzedaży w zakresie przepisów branżowych;

  • Negocjacja umów z instytucjami finansowymi oraz współpracującymi partnerami;

  • Komunikacja z instytucjami finansowymi w ramach audytów i okresowych kontroli;

  • Koordynacja szkoleń z zakresu informacji prawnych dla partnerów sprzedaży;

  • Współpraca z Inspektorem ochrony danych w bieżących zagadnieniach związanych z RODO;

  • Nadzór nad pracownikami działu compliance;

  • Współpraca i konsultacje z radcami prawnymi działającymi na rzecz Spółki;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w organizacji pracy zespołu;

  • Umiejętność zarządzania procesami i tworzenia procedur;

  • Umiejętność organizacji czasu pracy;

  • Wysoka kultura osobista, dokładność, sumienność, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz umiejętności pracy w zespole;

Mile widziane

  • Wykształcenie prawnicze;

  • Doświadczenie w branży pośrednictwa kredytowego lub pracy w banku;

  • Znajomość ustaw i przepisów regulujących pośrednictwo kredytowe i ubezpieczeniowe;

To oferujemy

  • Przygotowanie i wprowadzenie do pracy na stanowisku;

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie znajdującej się w dużej grupy kapitałowej;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • niezbędne wyposażenie (laptop, telefon);

  • rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia;

  • odpowiedzialną, pełną ambitnych wyzwań pracę;

  • możliwość współtworzenia jednej z najszybciej rozwijających się sieci ekspertów finansowych;

  • Benefity pracownicze (Kartę Multisport, Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne);

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Lendi sp. z o.o.

to ekosystem narzędzi, zapewniających najszybszą drogę do najkorzystniejszego kredytu wszystkim uczestnikom rynku.

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się pośrednikiem finansowym w Polsce, liczącym już ponad 840 ekspertów kredytowych i posiadamy 50 oddziałów na terenie całego kraju. Naszym celem jest uproszczenie procesu kredytowego na każdym z jego etapów, łącznie ze skróceniem czasu oczekiwania na decyzję kredytową.

W 2020 roku, jako część grupy MZN Property S.A., dołączyliśmy do portfolio marek koncernu Ringier Axel Springer Polska (właściciela m.in. onet.pl, newsweek, forbes).

Lendi. To, co najbardziej się liczy.

Przewiń do profilu firmy