Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Manager ds. procesów biznesowych

E.ON Foton

E.ON Foton

Wilhelma Konrada Roentgena 7

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Mapowanie organizacji oraz rewizja istniejących procesów biznesowych.

  • Określanie oraz przedstawianie usprawnień procesów biznesowych możliwych do wdrożenia krótko i długoterminowo.

  • Projektowanie i wdrażanie nowych procesów od podstaw.

  • Koordynowanie strategii doskonalenia procesów biznesowych z interesariuszami wewnętrznymi.

  • Nadzorowanie wszystkich aspektów związanych z etapami wdrażania inicjatyw doskonalenia procesów biznesowych.

  • Analizowanie i monitorowanie wdrożonych zmian w procesach biznesowych oraz wprowadzanie korekt w razie potrzeby.

  • Wykonywanie bieżących analiz procesów biznesowych związanych z wydajnością, jakością, kosztami i zarządzaniem czasem.

  • Przedstawianie raportów z postępów i integrowanie informacji zwrotnych.

  • Rewizja i aktualizacja procedur i polityk.

  • Ścisła współpraca z Zarządem Spółki oraz z Właścicielami poszczególnych obszarów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania projektami lub z dziedziny pokrewnej.

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami biznesowymi w branży pokrewnej.

  • Wyjątkowe umiejętności w zakresie współpracy i komunikacji.

  • Doskonałe prowadzenie dokumentacji, zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne.

  • Zaawansowane umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Doświadczenie w branży energetycznej będzie dodatkowym autem.

  • Otwartość na dzielenie się wiedzą i edukację organizacji w zakresie optymalizacji procesów biznesowych.

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój swój i organizacji.

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie w oparciu o wyniki.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej.

  • Pracę dla międzynarodowej korporacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata