Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. produkcji

ST AUTOMOTIVE SP. Z O.O.O firmie

ST AUTOMOTIVE SP. Z O.O.

Stalowa 1

Godzikowice (pow. oławski)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie krótko- i długoterminowych planów produkcji oraz nadzór nad ich realizacją

  • Monitorowanie stanów magazynowych

  • Zarządzanie podległym zespołem, dbanie o właściwą komunikację w dziale

  • Wdrażanie odpowiednich systemów oraz metod zarządzania produkcją

  • Wdrażanie i realizacja systemu jakości przy współpracy z działem jakości

  • Rozwiązywanie sytuacji kryzysowych i zapewnienie ciągłości produkcji

  • Podejmowanie działań mających na celu zminimalizowanie strat produkcyjnych

  • Odpowiedzialność za utrzymanie i ciągłe doskonalenie standardów 5S

  • Komunikacja z innymi obszarami (np. magazyn, dział jakości, etc.) w celu przepływu istotnych dla utrzymania wydajności zakładu informacji

  • Udział w spotkaniach produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość branży automotive oraz systemu IATF 16949

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Nastawienie na współpracę długoterminową,

  • Komunikatywność, samodzielność, energiczność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne