Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. produkcji

Flukar Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pełna odpowiedzialność za podległy obszar produkcyjny i realizację planów produkcyj-nych

  • Zapewnienie realizacji zamówień klientów zgodnie ze specyfikacją oraz z wymaganiami dotyczącymi jakości wyrobu i czasu realizacji

  • Zarządzenie podległym zespołem

  • Uczestnictwo w tworzeniu budżetu oraz weryfikacji realizacji założeń

  • Zapewnienie najwyższych standardów produkcji, efektywności, jakości, terminowości, kosztów oraz przestrzegania zasad BHP

  • Inicjowanie, projektowanie i wdrażanie zmian mających na celu optymalizację procesów

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w branży rafineryjnej lub petrochemicznej

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych, produkcyjnych i jakościowych

  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu oraz identyfikacji i rozwią-zywania problemów

  • Umiejętność budowania i integrowania zespołu

To oferujemy

  • Pracę w przyjemnej atmosferze,

  • Wynagrodzenie stosowne do kwalifikacji

  • Ubezpieczenie medyczne

  • Umowa o pracę

Flukar Sp. z o.o. to niezależny producent środków smarowych i płynów eksploatacyjnych. Spółka dysponuje nowoczesną instalacją do recyklingu olejów przepracowanych oraz nowoczesną instalacją do produkcji i rozlewu olejów smarowych i smarów plastycznych. Spółka posiada własne zaplecze badawczo-rozwojowe.

Przewiń do profilu firmy