Oferta pracy

Manager ds. produkcji promocyjnych materiałów filmowych

NEXT FILMO firmie

  • Czerska 8/10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

NEXT FILM

Czerska 8/10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i nadzór nad kreacją oraz postprodukcją głównych materiałów wideo promujących film (teaser, zwiastun, spoty TV),

  • szukanie wykonawców, ustalanie warunków oraz nadzór nad pracami produkcyjnymi,

  • współpraca ze studiami postprodukcyjnymi ,

  • przygotowywanie promocyjnych materiałów wideo oraz grafik na nośniki cyfrowe,

  • tworzenie podstawowych przeformatowań materiałów wideo,

  • nadzór nad kwestiami prawnymi – prawa autorskie, zakup licencji do muzyki,

  • praca w roli producenta podczas nagrywania dodatkowych materiałów wideo – making off sesji plakatowych, wywiady na planie, relacje z oficjalnej premiery,

  • tworzenie spotów radiowych – kreacja, wybór muzyki, współpraca z lektorami oraz dźwiękowcami.

Nasze wymagania

  • dostępność do pracy od 1 sierpnia 2021 roku,

  • znajomość procesów tworzenia materiałów wideo – zdjęcia, montaż, postprodukcja,

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z prawami autorskimi,

  • znajomość formatów audio i wideo,

  • przynajmniej podstawowa znajomość teorii montażu filmowego,

  • znajomość cyfrowych formatów graficznych,

  • podstawowa znajomość programów montażowych (Adobe Premiere),

  • mile widziana umiejętność obsługi Adobe Photoshop i Adobe After Effects,

  • samodzielność i wielozadaniowość,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • umiejętność samodzielnego montażu krótkich form filmowych (spoty promujące film, skróty zwiastunów filmowych) oraz przeformatowań i konwersji plików pod wskazane specyfikacje,

  • umiejętność montażu wideo pod media społecznościowe: YouTube, Instagram, Facebook ,

  • umiejętność przygotowywania screenerów filmów, tworzenie roboczych pakietów DCP, sprawdzanie plików.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • zdobycie doświadczenia w jednej z największych grup medialnych w Polsce,

  • uczestniczenie w ciekawych filmowych projektach,

  • do Twojej dyspozycji będzie przyjazna przestrzeń biurowa znajdująca się przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, basen i sauna, a obok budynku stacja rowerowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

NEXT FILM

NEXT FILM specjalizuje się w dystrybucji i promocji polskich filmów. Wprowadziliśmy na ekrany kin m.in. „Drogówkę” (reż. Wojciech Smarzowski), „Bogów” (reż. Łukasz Palkowski), „Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej” (reż. Maria Sadowska) a także „Miszmasz” czyli „Kogel Mogel 3”. W 2017 r. rozszerzyliśmy działalność o produkcję filmów. Naszym pierwszym obrazem był „Plan B” w reż. Kingi Dębskiej. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby z obszaru produkcji promocyjnych materiałów filmowych. Jeżeli jesteś wielbicielem polskiego kina - dołącz do nas i twórzmy je razem!

Przewiń do profilu firmy