Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. produktów ubezpieczeniowych do Departamentu Marketingu i Ubezpieczeń

PSA Finance Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współudział przy tworzeniu, wdrażaniu i rozwijaniu produktów ubezpieczeniowych standardowych i promocyjnych, oferowanych we współpracy z Importerami, partnerami handlowymi, jak również dbałość o prawidłowość rozliczeń z tymi partnerami

  • Zapewnienie terminowego i jakościowego przygotowywania dokumentacji ubezpieczeniowej

  • Analizowanie rynku ubezpieczeniowego oraz monitoring działań konkurencji

  • Współuczestnictwo w negocjacjach z Zakładami Ubezpieczeń

  • Współpraca z Dealerami samochodowymi w zakresie ubezpieczeń

  • Analiza i prezentowanie wyników sprzedaży produktów ubezpieczeniowych

  • Współpraca przy przygotowywaniu materiałów szkoleniowych i organizacji szkoleń produktowych

  • Bieżąca analiza procesów ubezpieczeniowych i proponowanie niezbędnych optymalizacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (finanse, bankowość, ubezpieczenia)

  • Znajomość rynku ubezpieczeń, w tym ubezpieczeń komunikacyjnych, Bancassurance, Assistance oraz regulacji prawnych związanych z ubezpieczeniami

  • Znajomość produktów ubezpieczeniowych, w tym ubezpieczeń komunikacyjnych, Life, GAP

  • Gotowość do inicjowania i składania propozycji zmian produktowych

  • Co najmniej 3-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doskonała znajomość MS Excel i dobra Power Point

To oferujemy

  • Umowę o pracę

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • owoce

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • spotkania integracyjne

    • kawa / herbata

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    • przyjazna atmosfera

    PSA Finance Polska Sp. z o.o.

    Międzynarodowa instytucja finansowa, oferująca pożyczki, leasingi oraz ubezpieczenia do samochodów marek Peugeot, Citroen i DS, poszukuje kandydatów na stanowisko: Manager ds. produktów ubezpieczeniowych do Departamentu Marketingu i Ubezpieczeń

    Przewiń do profilu firmy