Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Produktu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Schrack Technik Polska Sp. z o.o. renomowana firma z branży elektrycznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Manager ds. Produktu (Elektrotechnika)
    Miejsce pracy: Warszawa

    OBOWIĄZKI:

    • Zarządzanie produktem
    • Doradztwo techniczno – handlowe Działu Handlowego i Sprzedaży
    • Wsparcie techniczno – handlowe klientów i projektantów
    • Prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników i klientów
    • Poszukiwanie nowych grup klientów

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym, poparte doświadczeniem
    • Praktyczna znajomość w zakresie projektowania instalacji elektrycznych
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • Wiedza ogólna z zaresu marketingu
    • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem AutoCAD
    • Mile widziana znajomość obsługi programów Dialux/Relux
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, przyswajania nowej wiedzy i przekazywania jej
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
    • Komputer, telefon komórkowy
    • Ciekawe i zróżnicowane zadania
    • Stabilizację zawodową w międzynarodowym koncernie o ustabilizowanej pozycji
    • Samochód służbowy po udanym okresie próbnym

    Jeśli jesteś samodzielny, kreatywny, dynamiczny i zorientowany na sukces prześlij nam swoją aplikację klikając w przycisk:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).