Oferta pracy

Manager ds. Projektów Operacyjnych

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Wirażowa 37, 02-158 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych.
Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:
Manager ds. Projektów OperacyjnychNumer ref.: 29/2020

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • realizacja wdrożeń programów, projektów i inicjatyw z zakresu operacji
  • koordynacja projektów infrastrukturalnych
  • realizacja zadań inicjujących projekty i przygotowanie uzasadnień biznesowych
  • powoływanie, organizacja pracy i zarządzanie zespołem projektowym zgodnie z przyjętymi założeniami
  • zarządzanie budżetem, harmonogramem, ryzykiem i zasobami niezbędnymi do realizacji projektu
  • przygotowywanie dokumentacji poprojektowej (odpowiedzialność za dostarczony produkt)
  • raportowanie postępów w prowadzonych projektach przed Steering Committee
  • współpraca z dostawcami, kooperantami i klientami w ramach prowadzonych projektów
  • prowadzenie projektów cross-funkcyjnych i inicjatyw strategicznych w organizacji

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • z sukcesem wdrożyłeś minimum 2 projekty
  • posiadasz praktyczną znajomość metodyki PRINCE2 i innych metodyk projektowych (mile widziane certyfikaty)
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie Projektami, Inżynieria Procesów, Transport, Logistyka)
  • posiadasz doświadczenie w pracy w dziale operacji (praca w operacjach logistycznych i znajomość procesów magazynowych i kurierskich będzie dodatkowym atutem)
  • znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym (min. B2)
  • znasz narzędzia pakietu MsOffice, w tym MsProject
  • jesteś osobą komunikatywną, kreatywną i analityczną
  • bardzo dobrze planujesz i organizujesz swoją pracę
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B i jesteś gotowy do odbywania wyjazdów służbowych
  • posiadasz doświadczenie w optymalizacji procesów operacyjnych oraz znasz narzędzia Lean, metodykę SixSigma

Mamy dla Ciebie:

  • przyjazny i zgrany zespół
  • wsparcie przełożonego na każdym etapie podróży z DHL
  • międzynarodowy program rozwojowy CIS i CIM
  • pracę w kulturze informacji zwrotnej
  • unikalny program doceniania pracowników (m.in. EOY, EOQ, nagrody jubileuszowe)
  • kawę, herbatę i świeże owoce w każdej lokalizacji
  • różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy