Oferta pracy

Manager ds. Projektów Rozwojowych

Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.

Antoniego Słonimskiego 1a

Wrocław

Fortum jest liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom energię elektryczną, gaz, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Angażujemy naszych klientów i społeczeństwo w dążeniu do tworzenia czystszego świata. Zatrudniamy około 9 000 profesjonalistów w krajach nordyckich, bałtyckich oraz Rosji, Polsce i Indiach, a 57% energii elektrycznej wytwarzamy bez emisji CO2. W 2018 roku nasza sprzedaż wyniosła 5,2 mld EUR. Akcje Fortum notowane są na giełdzie NASDAQ w Helsinkach.

Manager ds. Projektów Rozwojowych Numer ref.: Job ID: 10512

Twoja rola

W związku z dynamicznymi zmianami w sektorze energetycznym - do naszego Zespołu zlokalizowanego we Wrocławiu poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Managera ds. Projektów Rozwojowych w zakresie energetyki odnawialnej, ciepła odpadowego oraz chłodu.

Zakres zadań na tym stanowisku obejmował będzie:

  • Pozyskiwanie i rozwijanie projektów w obszarze energii odnawialnej, ciepła odpadowego i chłodu,
  • Zarządzanie realizacją projektów w poszczególnych obszarach (cele, budżet, harmonogram, ryzyka, koordynacja zespołów projektowych oraz właściwego przepływu informacji),
  • Zarządzanie zewnętrznymi konsultantami w procesach due diligence, planowania oraz nadzór nad realizacją inwestycji,
  • Negocjowanie warunków handlowych oraz prawnych realizowanych projektów z klientami,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz dostawcami,
  • Prowadzenie negocjacji kluczowych umów projektowych (EPC, EPCM, O&M i inne usługi serwisowe),
  • Wybór rozwiązań technicznych i projektowych,
  • Współpracę z departamentami technicznymi, prawnymi i finansowymi firmy w Polsce i za granicą,
  • Przygotowywanie kompleksowej dokumentacji na komitety inwestycyjne celem uzyskania właściwych zgód korporacyjnych,
  • Analizę i śledzenie uwarunkowań prawnych i środowiskowych w zakresie energetyki, analizę działań konkurencji oraz identyfikację możliwości rozwoju działalności.

Nasza oferta

  • praca w stabilnej firmie międzynarodowej z branży energetycznej, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazna i motywująca atmosfera pracy, międzynarodowe środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, obejmujący m.in. opiekę medyczną i kartę Multisport

Twoje kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • 5-letnie doświadczenie praktyczne pracy w branży energetycznej/instalacyjnej,
  • 3-letnie doświadczenie w business development i zarządzaniu projektami,
  • znajomość procedur i przepisów prawa z zakresu branży energetycznej,
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji prawnej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (na poziomie min. B2),
  • praktyczna znajomość programów z pakietu MS Office (Excel),
  • komunikatywność oraz budowanie relacji ze współpracownikami oraz klientami,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • dyspozycyjność,
  • nastawienie na osobisty sukces zawodowy i rozwój,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość i umiejętność szybkiego uczenia się,
  • analityczne myślenie,
  • samodzielność w organizacji własnego czasu pracy,
  • umiejętność radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami,
  • prawo jazdy kat. B.
Zainteresowany /-a?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV za pośrednictwem narzędzia on-line, klikając przycisk „Aplikuj”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nie zapomnij dodać do wniosku następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1a, 50-304 Wrocław jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Managera ds. Projektów Rozwojowych."

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znanego powszechnie jako RODO), informujemy, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Słonimskiego 1a, 50-304 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000033402, NIP 118-16-06-467.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Ma Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan tutaj: https://www.fortum.pl/polityka-prywatności-kandydaci-do-pracy Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z niniejszą informacją, prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected]
Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy