Manager ds. Rejestru Akcjonariuszy w Domu Maklerskim Citi Banku Handlowego

Citi HandlowyO firmie

Citi Handlowy

Senatorska 16

Warszawa

Manager ds. Rejestru Akcjonariuszy w Domu Maklerskim Citi Banku HandlowegoNumer ref.: 21298242
Menadżer ds. papierów wartościowych w Domu Maklerskim to stanowisko, którego zakres obowiązków obejmuje kierowanie zespołem pracowników w celu przetwarzania zleceń i transakcji wywodzących się z Zespołu Rejestru Akcjonariuszy w zakresie obrotu papierami wartościowymi i prawami z papierów wartościowych z Biurem Operacji Kapitałowych i Biurem Operacji . Głównym zadaniem pracownika na tym stanowisku jest zapewnianie bezproblemowej realizacji transakcji dotyczących papierów wartościowych oraz nadzorowaniem prac zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy zespołu

  • Nadzór i obsługa bieżących zapytań od klientów pod kątem sprzedażowym i merytorycznym

  • Opracowywanie i wdrażanie procedur wewnętrznych zespołu

  • Weryfikacja i negocjacja umów z klientami

  • Weryfikacja klientów na podstawie regulacji AML i zgodnie z  procedurami Citi w zakresie KYC

  • Nadzór nad wdrożeniem programu informatycznego do obsługi Rejestru Akcjonariuszy

  • Przygotowywanie materiałów / prezentacji dla klientów i kierownictwa Domu Maklerskiego dotyczących. produktu

  • Weryfikacja dokumentów akcji, statutów oraz innej dokumentacji  przekazywanej przez klientów

  • Organizacja obsługi obiegu dyspozycji Klienta lub akcjonariusza

  • Nadzór nad zakładaniem rejestru akcjonariuszy w systemie informatycznym dla klientów, którzy podpisali umowę

  • Kontrola poprawności formalnej i merytorycznej dokumentacji przekazywanej do Klientów.

Kwalifikacje:

  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy z klientem

  • Doświadczenie i umiejętności w kierowaniu zespołem

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość przepisów KSH mile widziana

  • Umiejętność formułowania jasnych i zwięzłych komunikatów pisemnych i ustnych.

Wyksztalcenie:

  • Ukończone studia wyższe lub równoważne doświadczenie.

Jako pracodawca oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach i możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji

  • Pracę w zespole otwartym na wymianę wiedzy i doświadczeń

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie).

If you are applying to a role in Bank Handlowy in Poland, please click here to read additional data privacy policy terms that apply to how your personal information will be processed  http://www.dmbh.pl/poland/dmbh/files/documents/rodo_kandydaci.pdf

Ogłoszenie archiwalne