Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. rekrutacji

Lena Lighting S.A.O firmie

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych źródeł i sposobów pozyskania kandydatów

  • Samodzielne tworzenie i publikowanie ogłoszeń z ofertami pracy z uwzględnieniem profilu poszukiwanego kandydata

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Organizowanie i przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych wraz z przygotowaniem oceny końcowej kandydata

  • Dbałość o kontakt z kandydatami, udzielanie niezbędnych informacji

  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi , psychologia lub pokrewne

  • minimum 5-letnie doświadczenie w rekrutacji

  • mile widziane będzie doświadczenie w pozyskiwaniu kadry menadżerskiej zarówno w Polsce jak i zaganicą

  • komunikatywność i kreatywność

  • energiczność i dobra organizacja pracy własnej

  • praca stacjonarna w biurze firmy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • umowę w pełnym wymiarze godzin

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy