Oferta pracy

Manager ds. relacji z kluczowym klientem

UWC Sp z o.o.O firmie

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy firmą rekrutacyjną i agencją pracy tymczasowej zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 17873, specjalizującą się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Współpracujemy z największymi pracodawcami w Polsce.

Naszym kandydatom oferujemy bardzo dobre warunki pracy, szereg atrakcyjnych benefitów i duże możliwości rozwoju. Nasz Klientem jest  firma z kapitałem koreańskim  produkująca dla branży Automotive, zlokalizowana w okolicach Wrocławia. W związku z nową inwestycją, poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

- zarządzanie procesem sprzedaży

- zarządzenie relacjami z kluczowym klientem

- planowanie sprzedaży, ścisła współpraca z planowaniem produkcji

- planowanie dostaw, analiza zapasów, kontrola stanów magazynowych

- organizacja pracy niewielkiego zespołu sprzedażowego

WYMAGANIA:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość jęz. angielskiego

- wykształcenie wyższe

- znajomość technik sprzedażowych i  negocjacyjnych

- wysoka komunikatywność i asertywność

- umiejętności organizacji i planowania pracy własnej i zespołu

Nasz klient  oferuje bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym środowisku, dobrą atmosferę, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych. Oprócz tego możliwość uczestniczenia w jednej z największych inwestycji w Polsce, a także  możliwość rozwoju i awansu wraz z rozwojem firmy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy