Manager ds. relacji zewnętrznych - public affairs

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-01-09
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-02-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alivia - Fundacja Onkologiczna

    Fundacja ALIVIA powstała w 2010 roku, aby pomagać chorym na raka. Realizujemy ważne dla pacjentów projekty dostarczając praktyczne narzędzia do walki z chorobą. Aktywnie przyczyniamy się do zmian w systemie ochrony zdrowia. Prowadzone przez nas kampanie społeczne zdobywają prestiżowe nagrody – w tym Effie Award i Mixx Award. Naszą ambicją jest skuteczne i profesjonalne rozwiązywanie problemów osób dotkniętych chorobą nowotworową. Od roku 2016 działamy również poza granicami Polski jako Alivia Foundation UK.

    Jeśli szukasz pracy, która zmienia Świat na lepszy, ma sens i jest ważna dla innych ludzi wyślij swoje zgłoszenie i dołącz do naszego zespołu!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Najważniejsze obowiązki:

    • analiza systemu ochrony zdrowia i identyfikacja głównych problemów polskiej onkologii,
    • podejmowanie działań na rzecz poprawy efektywności opieki nad pacjentami onkologicznymi,
    • udział w procesach legislacyjnych wpływających na proces diagnostyki i leczenia pacjentów cierpiących na choroby nowotworowe,
    • budowanie i utrzymywanie relacji z osobami i instytucjami kształtującymi system ochrony zdrowia w Polsce,
    • budowanie i utrzymywanie relacji z mediami,
    • pełnienie funkcji rzecznika fundacji (wystąpienia w mediach),
    • tworzenie informacji prasowych, opinii, stanowisk, pism,
    • udział w branżowych konferencjach, konsultacjach, posiedzeniach, naradach,
    • promocja i upowszechnianie działań fundacji,
    • współpraca z innymi organizacjami pozarządowymi w kraju i za granicą,
    • prowadzenie działań w mediach społecznościowych.

    Wymagania:

    • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • doskonała znajomość mechanizmów funkcjonowanie polskiej służby zdrowia,
    • umiejętność wywierania wpływu na procesy tworzenia polityk publicznych,
    • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z dużą liczbą interesariuszy,
    • świetna znajomość języka polskiego (zarówno w piśmie jak i mowie),
    • swoboda w wystąpieniach publicznych i medialnych,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność,
    • umiejętność posługiwania się mediami społecznościowymi,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • wyższe wykształcenie.

    Oferujemy:

    • możliwość wywierania realnego wpływu na kształt systemu ochrony zdrowia w Polsce,
    • możliwość niesienia konkretnej pomocy osobom cierpiącym na choroby nowotworowe,
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
    • konkurencyjne wynagrodzenie,
    • pracę w wyjątkowym zespole, gdzie liczy się każda osoba,
    • rozwój zawodowy.

    Prosimy o uważne zapoznanie się z wymaganiami stawianymi kandydatom i składanie aplikacji jedynie w przypadku ich spełnienia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fundację Alivia z siedzibą w Warszawie". Opcjonalnie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby przyszłych rekrutacji.".

    Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Onkologiczna Osób Młodych Alivia z siedzibą przy ul. J. Zaruby 9/131, 02-796 Warszawa („Administrator”). W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat Pani/Pana danych osobowych może skontaktować się Pan/Pani z Inspektorem Ochrony Danych: e-mail: [email protected] Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji do pracy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. W przypadku udzielenia dodatkowej zgody dane osobowe będą przetwarzane również w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e-mail [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Dane osobowe będą przechowywane przez 2 lata od zakończenia bieżącej rekrutacji lub do czasu wycofania zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie skutkować będzie brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji do pracy.