Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Rozwoju i Obsługi Sieci Sprzedaży

  • Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, śląskie
  • Kierownik
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LUCART działająca w branży motoryzacyjnej od ponad 10 lat poszukuje pracownika do centrali w Mysłowicach. Firma rozwija się i cieszy opinią jednego z najbardziej dynamicznych i uznanych dostawców w Polsce. Podstawą naszego sukcesu jest zaangażowana praca zespołu profesjonalistów, który zawsze w sposób nieprzerwany dąży do zapewnienia naszym klientom usług wysokiej jakości.
    Miejsce pracy: Katowice (okolice), Mysłowice, Sosnowiec (okolice)

    Obowiązki:

    • rozwój sieci odbiorców hurtowych, bieżąca obsługa obecnych klientów, finalizacja transakcji sprzedażowych
    • pozyskiwanie nowych partnerów, obsługa obecnych partnerów franczyzowych firmy
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • opracowywanie ofert handlowych
    • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami
    • raportowanie działań handlowych

    Wymagania:

    • silna orientacja sprzedażowa
    • znajomość obsługi komputera w środowisku Windows
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
    • umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie w pracę
    • silna motywacja w dążeniu do wyznaczonych celów
    • zdolności organizacyjne
    • czynne prawo jazdy kat. B (gotowość do pracy w terenie)
    • wymagane minimum roczne doświadczanie w branży części samochodowych lub środków smarnych
    Dodatkowym atutem będzie znajomość programu SYMFONIA, a także znajomość branży motoryzacyjnej.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
    • atrakcyjne wynagrodzenie: 4200-6000 brutto
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji, szkolenia branżowe

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z telefonem kontaktowym.