Oferta pracy

Manager ds. rozwoju i sprzedaży systemów logistycznych IT

VML S.A.O firmie

VML S.A.

ul. Serbska 4

Poznań

VML S.A. poszukuje do swojego zespołu najlepszych Kandydatów na stanowisko:
Manager ds. rozwoju i sprzedaży systemów logistycznych IT dla producentów

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie kraju i rynku niemieckiego;
  • Prowadzenie działań rozwojowych produktu w oparciu o potrzeby klientów;
  • Prowadzenie rozmów i spotkań handlowych, przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków;
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi;
  • Utrzymywanie wskaźników jakościowych i finansowych na wyznaczonym poziomie
  • Opieka nad budżetem projektu, jego generowanie i dotrzymywanie;
  • Współpraca bezpośrednio z Dyrektorem Zarządzającym spółki.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży TSL lub w handlu B2B min. 2 lata;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;
  • Wysoka motywacja do pracy i skuteczne dążenie do celu;
  • Umiejętności sprzedażowe i nawiązywania długotrwałych relacji z klientami;
  • Znajomość j. niemieckiego będzie sporym atutem;
  • Posiadanie własnych relacji z klientami będzie atutem!

Oferujemy:

  • Możliwość znacznego rozwoju zawodowego w budującej się strukturze działu;
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Narzędzia pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premia;
  • Miłą atmosferę w pracy w przyjaznym środowisku;
  • Możliwość pracy w rozwijającym się projekcie z bezpośrednim wpływem na kierunek rozwoju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy