Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. rozwoju i sprzedaży systemów logistycznych IT

VML S.A.

  • Serbska 4, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

VML S.A.

Serbska 4

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów innowacyjnego produktu IT na rynku;

  • Prowadzenie działań rozwojowych produktu w oparciu o potrzeby klientów;

  • Prowadzenie rozmów i spotkań handlowych, przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków;

  • Zarządzanie zespołem handlowców;

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi;

  • Utrzymywanie wskaźników jakościowych i finansowych na wyznaczonym poziomie

  • Opieka nad budżetem projektu, jego generowanie i dotrzymywanie;

  • Współpraca bezpośrednio z Dyrektorem Zarządzającym spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży TSL lub w handlu B2B min. 2 lata;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;

  • Wysoka motywacja do pracy i skuteczne dążenie do celu;

  • Umiejętności sprzedażowe i nawiązywania długotrwałych relacji z klientami;

  • Znajomość j. niemieckiego będzie sporym atutem;

  • Posiadanie własnych relacji z klientami będzie atutem!

To oferujemy

  • Możliwość znacznego rozwoju zawodowego w budującej się strukturze działu;

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Narzędzia pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon);

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premia;

  • Miłą atmosferę w pracy w przyjaznym środowisku;

  • Możliwość pracy w rozwijającym się projekcie z bezpośrednim wpływem na kierunek rozwoju produktu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

VML S.A.

Otwarci na rozwój

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się nowoczesną firmą, działającą w branży logistyczno-spedycyjnej. Naszą siedziba mieści się w Poznaniu, posiadamy także biura regionalne we Wrześni, Radomsku i Skarbimierzu. Oferujemy szeroki zakres usług spedycyjnych i logistyczno-optymalizacyjnych przeznaczonych zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych i handlowych.

Priorytetem jest klient

Jesteśmy zespołem młodych, ambitnych ludzi, którzy dbają o wysoką jakość świadczonych usług, a także o owocną współpracę z wieloma partnerami biznesowymi. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, w pełni wybierając optymalne rozwiązania dla Jego firmy. Sukces naszego Klienta pozwala nam na własny rozwój i jeszcze skuteczniejsze rozwiązania logistyczne do zaoferowania.

Przewiń do profilu firmy