Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Rozwoju (M/f)

  • Poznań, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Manager ds. Rozwoju (m/f)
    Poznań 30720/001

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Managera ds. Rozwoju. Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiadał za poszukiwaniu gruntów na terenie województwa Wielkopolskiego.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper nieruchomości magazynowych oferujący nowoczesne powierzchnie biznesowe w strategicznych lokalizacjach Polski oraz Europy.

    Opis stanowiska

    • Wyszukiwanie lokalizacji pod obiekty magazynowe oraz parki logistyczne
    • Współpraca z brokerami, agencjami nieruchomości, firmami obsługującymi rynek nieruchomości komercyjnych
    • Przygotowanie wstępnego budżetu realizacji inwestycji
    • Negocjowanie, przygotowanie i podpisanie umów przedwstępnych oraz przyrzeczonych zakupu nieruchomości
    • Uczestniczenie w spotkaniach z przedstawicielami Urzędów

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Preferowane -gospodarka przestrzenna)
    • Minimum 5 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości gruntowych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
    • Bardzo dobra znajomość aspektów prawno-techniczno-ekonomicznych związanych z procesami inwestycyjnymi
    • Umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych

    Oferujemy

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców