Oferta pracy

Manager ds. Rozwoju Opakowań

KUPIEC Sp. z o.o.

Kupiecka 17

Paprotnia (pow. koniński)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój strategii firmy poprzez wdrażanie nowych technologii w dziedzinie produkcji opakowań

  • prowadzenie i koordynacja projektów związanych z rozwojem opakowań

  • zarządzanie dokumentacją techniczną opakowań

  • wdrażanie rozwiązań konstrukcyjnych

  • udział w doskonaleniu istniejących wzorów, weryfikacja komponentów

  • organizacja i realizacja testów produkcyjnych oraz praca nad poprawą efektywności procesu testowania

Nasze wymagania

  • min. 3 –letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowana branża FMCG

  • doświadczenie w modelowaniu i prowadzeniu testów produkcyjnych nowych opakowań oraz aktualizacji bieżących wersji

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność prowadzenia projektów

  • otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań

  • samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • pracę w ciekawym i pełnym wyzwań środowisku w dynamicznej i renomowanej firmie

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • udział w wielu ciekawych projektach