Oferta pracy

Manager ds. rozwoju

CENTRUM MEDYCZNE GABOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Piekary Śląskie, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Menedżer
Centrum Medyczne Gabos Sp. z o.o. to innowacyjne metody leczenia oparte na najnowszych rozwiązaniach medycznych i informatycznych zapewniających gwarancję wysokiej jakości usług. Do dyspozycji pacjentów oddajemy nowoczesne poradnie specjalistyczne obsługiwane przez starannie dobraną kadrę medyczną oraz szpital jednodniowy. Szpital posiada dwie sale operacyjne oraz kilkanaście łóżek szpitalnych. Specjalizujemy się w zabiegach opartych o wysokiej klasy sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

Główne zadania:

  • Przygotowanie i nadzorowanie strategii finansowej i biznesowej spółki,
  • Przygotowanie oraz nadzór nad realizacją celów biznesowych i promocyjnych – praca nad zakresem realizowanych usług medycznych,
  • Przygotowanie strategii sprzedaży i marketingu produktów i usług spółki,
  • Określanie modeli promocji produktów i usług spółki,
  • Nawiązywanie i rozwój obecnej współpracy z lekarzami zgodnie z przyjętym modelem promocji,
  • Wdrażanie działań aktywizujących sprzedaż do pacjenta.

Wymagania:

  • Znajomość nowoczesnych technologii wykorzystywanych w ochronie zdrowia,
  • Znajomość rynku medycznego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządcze, sprzedażowe, negocjacyjne oraz wysoka orientacja na realizacje celów,
  • Umiejętność planowania, analitycznego i strategicznego myślenia,
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku osoby decyzyjnej w jednostce ochrony zdrowia,
  • Znajomość pakietu biurowego MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Pozytywna energia, kreatywność i otwartość na współpracę,
  • Zaangażowanie, komunikatywność, kultura osobista, dyspozycyjność, rzetelność, samodzielność, umiejętność pracy w grupie,
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO,
  • Rozwój nowoczesnych usług medycznych,
  • Dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • Będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleniach oraz współpracę z naszymi Ekspertami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gabos Sp. z o.o. z siedzibą w Piekarach Śląskich w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Medyczne Gabos Sp. z o.o. z siedzibą w Piekarach Śląskich również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy