Oferta pracy

Manager ds. Rozwoju Procesów Transportowych

Media Expert

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • analiza procesów z obszaru transportu (dystrybucja, ostatnia mila, usługi home delivery) i identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień

  • inicjowanie i nadzór nad projektami związanymi z rozwojem transportu

  • rozpoznawanie rynku dostawców rozwiązań systemowych dla transportu i selekcja potencjalnych dostawców

  • ustalanie warunków kontraktów z dostawcami rozwiązań i koordynowanie bieżącej współpracy (kontrola budżetu, terminowości realizacji zleceń)

  • koordynowanie prac Inżynierów Procesu, Project Managerów oraz Administratorów Systemów Dziedzinowych – zarówno w ramach bieżącej pracy operacyjnej, jak nowych projektów

  • współpraca z innymi działami spółki – zbieranie wymagań i dostarczania rozwiązań

Nasze wymagania

  • przynajmniej 5-letniego doświadczenia w logistyce, na stanowisku kierowniczym

  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań systemowych dla transportu (TMS, POD, YMS, FMS)

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów jako kierownik projektu

  • zdolności analityczne, biegła znajomość Excela

  • doświadczenie w analizie kosztów i wskaźników KPI w transporcie

  • zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji biznesowych i personalnych

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność zarządzania priorytetami

  • zdolność pracy pod presją czasu

  • wskazana znajomość SQL

  • mile widziana certyfikacja z obszaru zarządzania projektami i/lub obszaru lean

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • dobrą pensję zawsze na czas i atrakcyjny system premiowy

  • wsparcie w trakcie wdrożenia, bo liczą się chęci

  • samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Trudno jest znaleźć rzeczy, które nie będą sprzedawane online (Jeff Bezos – twórca Amazona). My umiemy w on-line i off-line, ale potrzebujemy specjalisty, który nas wspomoże. To możesz być Ty!