Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA WM Spółka z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Tracka 5, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. rozwoju projektów internetowych

GRUPA WM Spółka z o.o.O firmie

  • Tracka 5, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

GRUPA WM Spółka z o.o.

Tracka 5

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój istniejących produktów, na podstawie oszacowania ich potencjałów,

  • Przygotowanie rekomendacji do tworzenia przyszłych produktów,

  • Tworzenie strategii obecności firmy na rynku internetowym,

  • Projektowanie i współprowadzenie kampanii marketingowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy realizacji projektów internetowych (portale, aplikacje, usługi),

  • Praktycznej znajomości e-commerce, w tym narzędzi: do marketingu efektywnościowego, Google Analytics, Google Ads, systemu mailingowego,

  • Bardzo dobrej wiedzy z zakresu marketingu internetowego

  • Umiejętności przeprowadzania analizy rynku trendów oraz wyszukiwania potencjału i przygotowywania rekomendacji na ich podstawie,

  • Umiejętności przygotowywania strategii rozwoju produktów internetowych,

  • Doświadczenia w planowaniu i realizacji prac zespołu wdrażającego nowe produkty.

To oferujemy

  • pracę nad nowoczesnym i jednocześnie największym projektem medialnym w Polsce Północnej

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zdobywanie doświadczenia zawodowego oraz perspektywa rozwoju

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

GRUPA WM Spółka z o.o. największa firma na Warmii i Mazurach specjalizująca się w działaniach, które zwiększają widoczność firm w sieci i gazecie.

Przewiń do profilu firmy

Nie obiecujemy, że będzie łatwo – bo nie będzie, ale jeżeli chcesz zmierzyć się z największymi projektami medialnymi, ta oferta jest najlepsza dla Ciebie.

Dlaczego właśnie my?

  • Należymy do największej firmy medialnej na terenie Warmii i Mazur,

  • Otaczamy się kreatywnymi ludźmi, którzy nas inspirują do realizacji nowych wyzwań,

  • Zapewniamy Ci profesjonalne szkolenia,

  • Zadbamy o Twój rozwój i karierę zawodową,

  • Zapewnimy Ci bezpieczne warunki pracy w naszym biurze,.