Manager ds. Marketingu i Sprzedaży Wielokanałowej

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-09-21
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-10-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znak to grupa wydawnicza umiejętnie łącząca działalność w obszarze kultury z biznesowym podejściem. Tworzą ją m.in.: wydawnictwa zajmujące pozycję branżowego lidera, księgarnie e-commerce i stacjonarne, największy portal społecznościowy poświęcony książkom.

    Kreujemy trendy i rozpalamy dyskusje.
    Współpracujemy z najwybitniejszymi ludźmi świata kultury i rozrywki w Polsce i na świecie.

    Chcielibyśmy, by do naszego zespołu dołączył
    MANAGER DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY WIELOKANAŁOWEJ
    Miejsce pracy: Kraków

    TWOJE ZADANIA:

    • wsparcie realizacji celów sprzedażowych oraz optymalizacja mechanizmów i kanałów sprzedaży;
    • segmentacja klientów ze szczególnym uwzględnieniem ich potrzeb, zwyczajów zakupowych i potencjału zlojalizowania;
    • aktywne kreowanie przewagi konkurencyjnej, optymalizacja działań marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem sfery digital;
    • planowanie i koordynacja wspólnej promocji sprzedaży dla kanałów on-line i off-line, współpraca z działem handlowym;
    • budżetowanie i bieżąca analiza rentowności zaplanowanych działań.

    TWOJE KLUCZOWE KOMPETENCJE:

    • wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe i umiejętności analityczne poparte doświadczeniem;
    • znajomość trendów marketingowych (w tym szczególnie przestrzeni e-commerce);
    • definiowanie potrzeb klienta, wdrażanie rozwiązań, które na nie odpowiadają;
    • krytyczne podejście do zmieniającego się rynku;
    • orientacja na innowacje, umiejętność wdrażania ich w organizacji;
    • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów i ustalania priorytetów;
    • umiejętność efektywnego słuchania i komunikacji na różnych poziomach.

    W ZAMIAN Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZAOFERUJEMY:

    • wsparcie, wiedzę i świetny zespół, w którym można śmiało realizować nowatorskie i ambitne koncepcje – a wszystko to w partnerskiej atmosferze;
    • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego w branży wydawniczej;
    • pracę z wyjątkowo ciekawą grupą, jaką są czytelnicy;
    • bliskie relacje z czytelnikami, autorami, wydawcami i dostęp do wszelkich publikacji;
    • dużą skalę działalności, pozwalającą na śmiałe myślenie o projektach;
    • stabilne warunki pracy i dogodną formę współpracy;
    • bogaty pakiet benefitów;
    • przyjazną przestrzeń pracy – lokalizacja w centrum Krakowa.

    Kandydatów zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.