Ta oferta pracy jest nieaktualna od 564 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Rozwoju Rynku BPO

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ediko Sp. z o. o. – jesteśmy firmą z kilkunastoletnią tradycją działającą w branży IT, specjalizującą się w zarządzaniu usługami druku dla rynku B2B.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa/ Wola

    Zadania:

    • Udział w opracowaniu i realizacja strategii sprzedaży usług outsourcingu procesów biznesowych (BPO)
    • Tworzenie scenariuszy biznesowych w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej
    • Realizacja założonego budżetu sprzedaży
    • Analiza rynku pod kątem usług outsourcingu procesów biznesowych (BPO)
    • Analiza potrzeb potencjalnych i obecnych klientów
    • Dobór i prezentacja dedykowanych usług outsourcingu procesów biznesowych (BPO)
    • Przygotowywanie ofert i negocjacja warunków współpracy
    • Budowanie i kształtowanie długoterminowych relacji z klientami Spółki
    • Ścisła współpraca z działem handlowym

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Min. 3 doświadczenia w samodzielnej sprzedaży usług outsourcingu procesów biznesowych (BPO)
    • Min. 3 doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość środowiska i zagadnień związanych ze świadczeniem usług outsourcingu procesów biznesowych (BPO)
    • Biegła obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Doskonałe umiejętności w budowaniu I rozwijaniu relacji biznesowych z Klientem
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 według skali Rady Europy
    • Kreatywne podejście do sprzedaży i obsługi klienta
    • Wytrwałość w dążeniu do celu
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
    • Zaangażowanie
    • Skrupulatność i dokładność
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
    • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Miłą atmosferę pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

    Prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego przycisku

    Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.