Logo Pracuj.pl

Manager ds. rozwoju rynku i sprzedaży

REKEEP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • aktywna sprzedaż bezpośrednia usług z obszaru Facility Management
  • badanie potrzeby klienta oraz przygotowywanie ofert i kalkulacji,
  • realizacja planu sprzedaży oraz dbanie o stałe podnoszenie swoich wyników,
  • współpraca m.in. z Działem Operacyjnym, realizującym daną usługę,
  • raportowanie swoich działań w systemie CRM,
  • tworzenie struktur handlowych w podległym regionie i zarządzanie nimi

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klienta
  • umiejętności pracy z klientami w oparciu o budowanie długotrwałych relacji
  • doświadczenie w tworzeniu struktur handlowych w podległym regionie
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność komunikacji z wymagającym klientem
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • otwartość i inicjatywa
  • zaangażowanie i skuteczność w realizacji wyznaczonych celów,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność obsługi pakietu Office (Excell, Word)
  • prawa jazdy kat.B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwości rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy
  • wsparcie zespołu
  • ciekawą i inspirującą pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Manager ds. rozwoju rynku i sprzedaży, śląskie