Oferta pracy

Manager ds. Rozwoju Rynku

E.ON Foton

umowa zlecenie
3 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Docierasz bezpośrednio do naszych potencjalnych klientów, a ich dane kontaktowe przekazujesz sukcesywnie Doradcom Handlowym

  • Nawiązujesz długofalową współpracę z hurtowniami, developerami i innymi partnerami biznesowymi, którzy będą promować markę E.ON Foton

  • Koordynujesz działaniami marketingowymi na swoim terenie, pozyskujesz przestrzeń na wystawienie stand-u, wywieszenia bannera

Nasze wymagania

  • Charyzmatyczna osobowość, głowa pełna pomysłów i zapał do pracy

  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności oraz gotowość do pracy w terenie

  • Umiejętność generowania skutecznych rozwiązań

To oferujemy

  • Narzędzia pracy dajemy od samego początku: auto służbowe, karta paliwowa, tablet

  • Masz wsparcie Managera, Trenera; wsparcie marketingowe; umowę zlecenia lub o współpracy (b2b); benefity i wiele wiele innych

  • Płacimy podstawę plus prowizję, która nie ma górnego limitu

  • Możesz zdobyć doświadczenie w branży z przyszłością, rozwijać się; możesz wdrażać swoje pomysły (liczymy na to!)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • wolne w Dzień Energetyka