Foton Technik Sp. z o.o.

Manager ds. Rozwoju Rynku

Foton Technik Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 12 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocja marki Foton Technik na podległym terenie

  • Pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych

  • Budowanie długotrwałych relacji z Partnerami Biznesowymi

  • Koordynacja działań marketingowych

  • Doradztwo produktowe

  • Współpraca z regionalnym Managerem Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Umiejętności negocjacyjne i organizacyjne

  • Praktyczna umiejętność dokonywania prezentacji produktów handlowych

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych

  • Kreatywność oraz umiejętność wyszukiwania niestandardowych rozwiązań

  • Wewnętrzny drive, energia i otwartość na nowe doświadczenia

To oferujemy

  • Pracę w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur organizacji

  • Dużą swobodę w działaniu

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań dostarczanych na rynek przez Foton Technik

  • Innowacyjną branżę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • auto, karta paliwowa, tablet