Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. rozwoju sieci fast-food

Mr Hamburger S.A.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych lokalizacji dla restauracji

  • Prowadzenie projektu rozwoju sieci Fast Food

  • Poszukiwanie nowych innowacyjnych rozwiązań w zakresie funkcjonowania urządzeń gastronomicznych, mających na celu optymalizację procesów

  • Współpraca z projektantami i firmami podwykonawczymi

  • Weryfikacja wyników finansowych restauracji i rekomendowanie działań mających na celu maksymalizację ich wyników finansowych

  • Budowa marki

  • Odpowiedzialność za wyniki sieci

  • Zarządzanie kosztami w celu optymalizacji zysku

  • Budowa i rozwój zespołu

  • Budowa standardów i nowoczesnych praktyk

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w sieciach gastronomicznych ze szczególnym uwzględnieniem restauracji typu Fast Food

  • Zdolności analityczne, praca na wskaźnikach

  • Umiejętność budowania standardów i procedur w sieci Fast Food

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Systematyczność i skrupulatność

  • Nastawienie na wynik

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Pracę w firmie, która jest na etapie mocnego rozwoju

  • Możliwość rozwoju

  • Miłą atmosferę i nowoczesne biuro

Mr Hamburger S.A. jest firmą która działa na polskim rynku nieprzerwanie od 30 lat. Spółka koncentruje się na rozwoju sieci gastronomicznej.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś zainteresowany(-a) zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz przesyłania CV poprzez przycisk "Aplikuj szybko".