Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AIQLABS Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 11/27, 00-189 Warszawa. Dane osobowe oraz dane kontaktowe (o ile zostaną podane) będą przetwarzane w celu: - przeprowadzenia obecnej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, na podstawie wyrażonej zgody (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych); - przeprowadzenia przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, na podstawie wyrażonej zgody (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
AIQLABS sp. z o.o.

Manager ds. rozwoju sieci sprzedaży bezpośredniej produktów finansowych

AIQLABS sp. z o.o.O firmie

5 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów finansowych AIQLABS – pożyczki ratalne SuperGrosz;

  • Budowa i rozwój sieci sprzedawców;

  • Proponowanie i optymalizacja procesów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów finansowych;

  • Znajomość rynku, produktów i potrzeb Klientów;

  • Chęć stałego rozwoju wiedzy i kompetencji;

  • Nastawienie na współpracę zespołową.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe powyżej 2 lat;

  • Doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych;

  • Gotowość do współpracy i wsparcia biznesu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • Możliwości wprowadzania Twoich pomysłów w życie;

  • Szkolenia i certyfikacje;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Ruchomy czas pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku.

AIQLABS to dynamicznie rozwijający się, nowoczesny fintech, posiadający w swoim portfolio produkty kierowane do klientów indywidualnych i biznesowych.

Przewiń do profilu firmy