Manager ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 23.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 23.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Moodo to firma odzieżowa, która tworzy modę dla Ciebie, dla mnie, Twojej Mamy, Cioci, Siostry, Córki... Firma Moodo działa już od 12 lat na ogólnopolskim rynku. Moodo jako organizacja w swoich założeniach prowadzi politykę niekorporacyjną, której założeniem jest efektywna praca i wpływ na wynik firmy, przy jednoczesnym zadbaniu o przyjazny klimat pracy. Preferujemy zarządzanie coachingowe, przy jednoczesnej proaktywności pracowników. Dbamy o to, aby w Moodo pracowało się i przyjaźnie, i efektywnie.

    Wraz z rozwojem Działu Rozwoju poszukujemy kolejnej osoby do działu na stanowisko:

    www.moodo.pl

    Manager ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży będzie odpowiedzialny za rozwój sieci salonów sprzedaży Moodo (kanał franczyzowy) na terenie całej Polski.

    Kluczowe obowiązki:

    • Wyszukiwanie nowych lokalizacji w związku z rozwojem sieci
    • Analiza lokalizacji zgłaszanych przez potencjalnych partnerów franczyzowych
    • Negocjowanie umów i warunków finansowych
    • Ocena potencjału finansowego nowych lokalizacji oraz koordynacja procesu oceny
    • Odpowiedzialność za prezentacje marki potencjalnym Franczyzobiorcom
    • Współpraca z managerem ds. Inwestycji ws. projektów, wycen, realizacji inwestycji
    • Współpraca z innymi działami współpracującymi przy otwarciu nowych lokalizacji

    Czego oczekujemy od Kandydatów:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w branży retail fashion)
    • Bardzo dobrych umiejętności negocjacyjnych
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
    • Znajomości programów MS Excel
    • Gotowości do podróży służbowych

    Co my oferujemy?

    • Dużo samodzielności w realizacji zadań
    • Stabilność zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy.
    • Pracę w środowisku niekorporacyjnym (naprawdę pracuje się u nas dobrze😊)
    • Znaczne rabaty na zakupy w Moodo
    • Dofinansowanie do Kart Multisport
    • Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej

    Zapraszam: wyślij swoje CV nr referencyjny w temacie maila: MR. wyślij proszę za pomocą przycisku aplikowania.

    top

    Agnieszka Flisikowska
    Coach Zmiany
    tel 695 889 032 (poniedziałek - czwartek w godz. 9.00-15.00)

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOODO URBAN FASHION MODE spółka z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 418 B moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku, z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej.