Oferta pracy

Manager ds. Rozwoju Sieci Własnej i Agencyjnej

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)O firmie

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Aleje Jerozolimskie 134

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sieci Drogerii własnych i agencyjnych,

  • Negocjowanie umów i warunków współpracy z partnerami,

  • Koordynacja procesów związanych z otwarciem nowego punktu,

  • Kontrola procesów wdrażania standardów obowiązujących w drogeriach agencyjnych,

  • Współtworzenie strategii rozwoju sieci agencyjnej,

  • Bieżąca weryfikacja wyników działania Drogerii agencyjnych,

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów na potrzeby Zarządu.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w sieci agencyjnej lub franczyzowej w branży retail,

  • Mile widziana znajomość rynku drogeryjnego,

  • Praktyczna i bardzo dobra znajomość technik sprzedaży oraz umiejętności negocjacyjnych,

  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji z Klientami biznesowymi,

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i zorientowanie na wynik,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Samodyscyplina i umiejętność zarządzania własnym czasem pracy,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Gotowość do częstych podróży służbowych,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w dużej sieci handlowej

  • Rozwój w dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Dostęp do pakietu benefitów

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy