Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Rozwoju

  • Skierniewice, łódzkie
  • Kierownik
  • 2018-12-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pall-Ex to europejska sieć dystrybucyjna przesyłek paletowych powstała w Anglii w 1996 roku, która obecnie zrzesza ponad 450 wiodących europejskich przewoźników. Sieć Pall-Ex działa również w Hiszpanii, Portugalii, Beneluksie, Francji, we Włoszech, Bułgarii i Rumunii. Model naszej franczyzy polega na współpracy firm transportowych, pracujących w ramach jednego zespołu. Naszym partnerom biznesowym oferujemy możliwość rozwoju, poszerzenia portfolio swoich usług oraz generowania dodatkowych przychodów. W Polsce sieć rozpoczęła działalność w dniu 20 października 2017 roku, obecnie zrzeszając 25 Członków Regionalnych i stale się powiększa.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kompetentnej i energicznej osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Skierniewice

    Opis stanowiska

    • Rozwój sieci partnerów biznesowych w Polsce
    • Zarządzanie zespołem Menadżerów ds. Rozwoju Sieci Dystrybucji
    • Praca nad pozyskiwaniem partnerów biznesowych w relacjach B2B
    • Inicjowanie i kształtowanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi
    • Umawianie i wsparcie spotkań z partnerami biznesowymi
    • Wsparcie handlowe przy negocjacjach z klientami korporacyjnymi
    • Dbałość o utrzymanie integralności sieci dystrybucyjnej
    • Dbałość o utrzymywanie wzrostu wolumenów dla podległego regionu
    • Przygotowywanie raportów i analiz rynku
    • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych
    • Kreowanie innowacyjnych rozwiązań biznesowych i operacyjnych

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe (Kierunek Logistyka lub Handel mile widziany)
    • Praca/staż w przedsiębiorstwie logistycznym/transportowym umiejętności sprzedażowe
    • Min 4 letnie, poparte sukcesami, doświadczenie w branży transportowej
    • Doskonała znajomość branży TSL a zwłaszcza rynku transportu drobnicowego
    • Doświadczenie w relacjach B2B
    • Znajomość języka angielskiego (min. poziom średniozaawansowany)
    • Gotowość do częstych podróży służbowych

    Oferujemy

    • Możliwość uczestniczenia w dużym projekcie
    • Niezależność w podejmowaniu decyzji na bazie ustalonej strategii
    • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom