Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. Rozwoju Sprzedaży Eksportowej

  • śląskie
  • Kierownik
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym dostawcą opakowań dla przemysłu mięsnego, od prawie 30 lat pozostajemy w ścisłej czołówce producentów siatek wędliniarskich oraz osłonek tekstylnych na rynkach całego świata. Dostarczamy produkty do ponad 1200 zakładów mięsnych i hurtowni w Polsce. Za granicą nasze produkty dostępne są poprzez sieć ponad 100 dystrybutorów. Jesteśmy obecni w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej Afryce oraz Australii

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
    MANAGER DS. ROZWOJU SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ
    (rynki niemieckojęzyczne)

    Zakres obowiązków:

    • Poszukiwanie nowych kontrahentów, nawiązywanie kontaktów biznesowych na rynkach niemieckojęzycznych.
    • Utrzymywanie kontaktów oraz bieżąca współpraca z klientami.
    • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych.
    • Ofertowanie, tworzenie kalkulacji i analiz sprzedażowych.
    • Realizowanie ustalonych celów sprzedażowych.
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w strategii działań handlowych.
    • Udział w imprezach targowych oraz delegacjach zagranicznych.
    • Współpraca z innymi działami w celu realizacji powierzonych zadań.

    Oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny.
    • Dobra znajomość języka angielskiego.
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
    • Predyspozycje zawodowe rozumiane, jako: samodzielność, wytrwałość w dążeniu do celów sprzedażowych oraz zaangażowanie w ich realizację, umiejętność pracy w zespole.
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kompetencji.
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na odpowiedzialnym stanowisku.
    • Atmosferę sprzyjającą rozwijaniu nowych umiejętności.
    • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji w różnych obszarach.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne Nomax Investments Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ceramiki 37 w Piekarach Śląskich (kod pocztowy: 41-954), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pana / Pani dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraził/ła Pan / Pani wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie może Pan / Pani wycofać wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Pana/Pani dane będą przekazywane podmiotom w Grupie Nomax*, na potrzeby prowadzenia rekrutacji.

    Ma Pan / Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. Ma Pan / Pani także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Pana/ Pani dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez czas trwania procesu rekrutacji i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy.

    Przypominamy, że w przesłanym CV powinien Pan / Pani zamieścić następującą klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym przekazanie moich danych podmiotom w Grupie Nomax, tj. spółkom zależnym i powiązanym z Nomax Investments sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016r., zwanym RODO). Jednocześnie wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    *przez podmioty Grupy Nomax rozumie się spółki zależne i spółki powiązane z Nomax Investments sp. z o.o.