Oferta pracy

Manager ds. rozwoju sprzedaży

Beauty InO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Beauty In - wiodący importer i dystrybutor światowych marek kosmetycznych premium w sektorze B2B poszukuje osoby, która zarządzać będzie markami z obecnej oferty handlowej obejmując stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres zadań na oferowanym stanowisku obejmuje:

  • Przygotowanie oraz realizacja strategii i planów sprzedaży w Polsce dla obecnych marek oraz produktów wprowadzanych na rynek w sektorze B2B oraz B2C
  • Inicjowanie i rozwój nowych możliwości sprzedaży
  • Analiza konkurencji i trendów rynkowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu optymalizacji i zwiększania sprzedaży omnichannel
  • Efektywna sprzedaż produktów poprzez realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie klientów oraz stałe monitorowanie rynku pod kątem potencjalnego rozwoju biznesu
  • Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami
  • Wsparcie sprzedażowe i operacyjne dla Klientów
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Zarządzanie polityką cenową i marżową
  • Kreowanie działań promocyjnych
  • Przygotowywanie analiz sprzedaży i konkurencji
  • Nadzorowanie działu sprzedaży, wsparcie przedstawicieli terenowych
  • Współpraca z zagranicznymi dostawcami.

Szukamy osoby która:

  • Posiada 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą i zespołem sprzedażowym (mile widziane w branży beauty)
  • Ma wyższe wykształcenie, najchętniej związane z marketingiem lub ekonomią
  • Posiada umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność do samodzielnej pracy
  • Jest nastawiona na realizację ambitnych celów, zaangażowana i samodzielna w działaniu
  • Posiada wysoką umiejętność zrozumienia priorytetów biznesowych
  • Posiada łatwość komunikowania się i nawiązywania kontaktów biznesowych
  • Sprawnie posługuje się pakietem Office (przede wszystkim: Excel, PowerPoint)
  • Jest zaangażowana, dokładna i odpowiedzialna
  • Bez problemu komunikuje się w języku angielskim.

Oferujemy

  • Pracę w firmie z 25 letnim doświadczeniem
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Zniżki pracownicze

Dokumenty aplikacyjne CV ze zdjęciem i opisem swoich sukcesów zawodowych, prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

W CV prosimy dopisać klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w CV dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883) z dnia 29 sierpnia 1997 r."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy