Oferta pracy

Manager ds. Rozwoju Sprzedaży (Sektor Mid)

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Menedżer
Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
Manager ds. rozwoju sprzedaży (Sektor MID)Numer ref.: BBBH466430

ZADANIA:

  • aktywne nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • prowadzenie procesów sprzedażowych; negocjowanie umów, prowadzenie spotkań,
  • prezentowanie Fleet Review,
  • przygotowanie i egzekwowanie strategii współpracy z poszczególnymi klientami,
  • prowadzenie rozmów handlowych (bezpośrednich, telefonicznych, korespondencji mailowej).

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych,
  • skrupulatność, uważność na detale, cierpliwość,
  • sumienność, poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar działania,
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowania,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet rekreacyjno-sportowy, świadczenie urlopowe, zajęcia z języka angielskiego),
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy - od 7:00-9:30,
  • system pracy zdalnej.

Ogłoszenie archiwalne