Ta oferta pracy jest nieaktualna od 458 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. rozwoju systemów informatycznych

  • Kornice (pow. raciborski), śląskie
  • Kierownik
  • 20.12.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z największych i najprężniej rozwijających się producentów stolarki z PVC i Aluminium oraz drewna w Polsce i Europie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kornice (pow. raciborski)

    Zakres obowiązków:

    • Analiza i rozwój systemów informatycznych
    • Rozwiązywanie problemów w systemach informatycznych
    • Odpowiedzialność za analizę wymagań, koordynacja oraz opracowywanie koncepcji technicznych i harmonogramów wdrożeń
    • Współpraca z zespołem IT, dostawcami zewnętrznymi oprogramowania  oraz innymi komórkami w przedsiębiorstwie
    • Wsparcie w procesie testów i wdrożeń nowych rozwiązań

     Wymagania:

    • Umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych MsSql, MySql, Oracle
    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    • Znajomość zasad funkcjonowania systemów ERP, WMS, MRP II
    • Kreatywność i odpowiedzialność w realizacji zadań
    • Umiejętność projektowania  systemów informatycznych

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej w czołówce największych producentów w Polsce
    • Stabilne zatrudnienie
    • Pracę w młodym i kreatywnym zespole profesjonalistów
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
    • Karta multisport, prywatna opieka medyczna

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV za pomocą:

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."