Oferta pracy

Manager ds Rozwoju

BNI Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Twarda 18, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

BNI Poland Sp. z o. o.

Twarda 18

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Główną rolą osoby na tym stanowisku będzie współpraca z przedsiębiorcami w lokalnym środowisku biznesowym, polegająca na wspieraniu rozwoju ich biznesu.

Podstawowym celem osoby w roli Managera ds Rozwoju, jest wspieranie rozwoju grup przedsiębiorców zrzeszonych w BNI, a codzienne zadania na tym stanowisku, to przede wszystkim budowanie trwałych relacji z klientami oraz generowanie sprzedaży przy wykorzystaniu wewnętrznej bazy klientów, zarówno w trakcie rozmów telefonicznych, jak i spotkań online, a także raportowanie wyników sprzedażowych w CRM.

Podział czasu pracy
40%

Kontakt telefoniczny z nowymi klientami

30%

Prowadzenie procesu sprzedaży

15%

Utrzymywanie relacji z członkami organizacji

15%

Raportowanie wyników w CRM

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży usług B2B oraz współpracy z kluczowymi klientami biznesowymi, w tym samodzielne prowadzenie negocjacji,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • proaktywność, wysokie zaangażowanie i orientacja na cele,

  • łatwość w poruszaniu się po systemach CRM i nowych technologiach,

  • referencje od poprzednich pracodawców,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa oraz prowizja sprzedażowa),

  • dopasowane do roli narzędzia pracy – laptop, smartfon oraz systemy CRM,

  • formę współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb: umowa o pracę lub kontrakt B2B,

  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie nauki języków obcych,

  • nieograniczone możliwości rozwoju: dostęp do szkoleń, platformy e-learningowej BNI University, firmowej biblioteki oraz mentorów i ekspertów BNI,

  • komfortową przestrzeń biurową w centrum miasta,

  • uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach w Polsce oraz za granicą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników