Manager ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich

GRUPA KAN

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie potrzeb rozwojowych w organizacji we współpracy z kadrą menedżerską,

  • Rekomendowanie działań rozwojowych, współtworzenie i realizacja strategii rozwoju pracowników,

  • Inicjowanie i prowadzenie projektów rozwojowych,

  • Budowanie profili kompetencyjnych i wyznaczanie ścieżek kariery,

  • Wdrażanie narzędzi i realizacja procesów HR takich jak: oceny pracownicze, sukcesja,

  • Zapewnienie doradztwa w definiowaniu Talentów zgodnie z kulturą organizacji,

  • Budowanie jakościowych Indywidualnych Planów Rozwoju,

  • Prowadzenie procesów: People Review, Assessment Center, Development Center, ocena 360 stopni,

  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań HR wspierających innowacyjność.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - najlepiej o specjalizacji Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Rozwój Talentów, Psychologia,

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze "miękkiego" HR / HR Development,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Samodzielność i umiejętność wdrażania nowych procesów HR / zarządzania zmianą,

  • Umiejętność zarządzania projektami HR,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność współpracy w zespole,

  • Kreatywność w tworzeniu nowych rozwiązań.

Mile widziane

  • Znajomość języka rosyjskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

Przewiń do profilu firmy