Logo Pracuj.pl

Manager ds. Ryzyka Kredytowego

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej, lidera na rynku polskim i europejskim

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie rynków we wdrażaniu nowego kanału sprzedaży (e-commerce)
  • Projektowanie i wdrażanie polityk i procesów zarządzania ryzykiem w obszarach kredytów, zabezpieczeń, kapitału ekonomicznego, ryzyka operacyjnego, modeli
  • Współpraca z lokalnymi Credit Managerami, odpowiedzialność za procesy, modele, automatyzacje w obszarze ryzyka kredytowego
  • Projektowanie kart scoringowych
  • Analiza trendów, rekomendowanie i wdrażanie strategii i rozwiązań w obszarze ryzyka
  • Budowanie i optymalizacja procesu onboardingu klientów
  • Ocena wpływu i ryzyka zmian

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna wiedza na temat kredytów konsumenckich, ze szczególnym naciskiem na e-commerce
  • Znajomość analityki, scoringu kredytowego

Mile widziane

  • Praca z SAS
  • Doświadczenie w wykorzystaniu big data w strategiach scoringu
  • Znajomość systemów i procesów windykacyjnych

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej, dynamicznej organizacji
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Bonus roczny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • system kafeteryjny

Manager ds. Ryzyka Kredytowego, Warszawa