Oferta pracy

Manager ds. Samochodów Używanych

Grupa PGDO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad sprzedażą samochodów używanych oraz produktów około-samochodowych w strukturze wielooddziałowej na terenie Polski

  • Współpraca w opracowywaniu i wdrażaniu strategii sprzedaży samochodów używanych

  • Kreowanie polityki handlowej samochodów używanych

  • Realizacja strategii i planów sprzedażowych w zakresie samochodów używanych

  • Budowanie długotrwałych relacji partnerskich w sektorze CFM/RAC/Instytucji finansowych, Importerów w ramach obszaru zakupu samochodów używanych

  • Pozyskiwanie samochodów używanych na potrzeby ogólnopolskiej sieci dealerskiej

  • Aktywne poszukiwanie źródeł zakupu samochodów używanych z wykorzystaniem wszelkich dostępnych kanałów w Polsce i za granicą

  • Nadzór nad procesem zakupu samochodów używanych

  • Projektowanie, wdrażanie oraz nadzór nad procesami handlowymi i zakupowymi

  • Zarządzanie podległą strukturą działu zakupowego

  • Ścisła współpraca z Dyrektorami Operacyjnymi i Dyrekcją Zarządzającą

  • Analiza trendów w sprzedaży samochodów używanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Kilkuletnie doświadczenie w branży dealerskiej (sprzedaż samochodów używanych) lub w branży leasingu samochodowego, wynajmu samochodów, zarządzania flotą

  • Zorientowanie i determinacja w realizacji celów

  • Umiejętności negocjacyjne oraz wysoka orientacja na wyniki

  • Kreatywność i inicjatywa w stałym poszukiwaniu możliwości sprzedażowych i zakupowych

  • Doskonałe umiejętności handlowe poparte wynikami

  • Realna pasji do motoryzacji poparta wiedzą o rynku motoryzacyjnym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) oraz umiejętności analityczne

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę na najwyższych standardach w jednej z największych grup dealerskich w Polsce

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

  • Szkolenia produktowe i menadżerskie

  • Realną możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny

  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport

  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne, Mikołajki dla Dzieci, Wigilie pracownicze, itp.

  • Zniżki na produkty i usługi w ramach Holding1

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa PGD

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, Mitsubishi, Nissan, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach, jak i wieloletnim doświadczeniu.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy