Ta oferta pracy jest nieaktualna od 203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. samochodów używanych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa PSA - międzynarodowa korporacja z branży motoryzacyjnej
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zbudowanie i realizację strategii w ramach programów samochodów używanych Grupy PSA.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie polityki samochodów używanych dla marek koncernu
    • Realizacja planów sprzedażowych samochodów używanych w ramach wyznaczonych budżetów i celów
    • Zarządzanie i rozbudowa sieci dealerskiej w zakresie programów  samochodów używanych i określonych standardów
    • Zarządzanie stokami samochodów używanych Importera oraz prowadzenie aktywnej polityki sprzedażowej
    • Optymalizacja procesów związanych z polityką samochodów używanych
    • Prowadzenie procesów związanych z odkupami samochodów i oferowaniem ich na rynku
    • Zarządzanie długoterminowe wartościami rezydualnymi dla marek Citroen, Peugeot oraz DS
    • Współpraca przy kontraktach dedykowanych Klientom flotowym
    • Współpraca z Bankiem PSA w ramach programów finansowych z opcją odkupu

    Profil, wykształcenie i kwalifikacje:

    • Min 3 –letnie doświadczenie w biznesie samochodów używanych
    • Wysokiej klasy umiejętności organizacyjne i negocjacyjne
    • Doskonała znajomość branży i rynku samochodów używanych
    • Prawo Jazdy kat B
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach
    • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku.

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926).

    bottom