Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager ds. sprawozdawczości finansowej

MANUFAKTURA PIWA WÓDKI I WINA S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem sprawozdawczości finansowej

  • Sprawowanie bieżącej kontroli nad poprawnością danych będących podstawą sporządzania sprawozdań finansowych i korekt konsolidacyjnych

  • Udział w zamknięciu ksiąg rachunkowych w celu sporządzenia jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych

  • Udział w sporządzaniu i weryfikacji pakietów konsolidacyjnych

  • Udział w sporządzaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych

  • Przygotowywanie i wprowadzanie uaktualnień do pakietów konsolidacyjnych optymalizujących proces konsolidacji

  • Udział w prowadzonych przez Spółkę projektach finansowych

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawnych i ich implementacja do systemu rachunkowości spółek

  • Opiniowanie wskazanych wniosków i dokumentów pod kątem ich zgodności z przepisami prawa i regulacjami wewnątrzgrupowymi z zakresu sprawozdawczości finansowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane w zakresie rachunkowości

  • Minimum 5 letnie (preferowane 8 letnie) doświadczenie w audycie finansowym i badaniu sprawozdań finansowych (mile widziane doświadczenie z tzw. Big 4)

  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych

  • Umiejętność konsolidacji sprawozdań finansowych

  • Znajomość polskich i międzynarodowych przepisów z zakresu rachunkowości (Ustawa o rachunkowości i MSSF)

  • Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, stałe doskonalenie się, podejmowanie decyzji

  • Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze sprawozdawczości w spółkach giełdowych oraz grupach kapitałowych

  • Znajomość wymagań w zakresie sprawozdawczości spółek giełdowych oraz spółek produkcyjnych

  • Umiejętności w zakresie kształtowania polityki rachunkowości grup kapitałowych

  • Umiejętności w zakresie oceny ryzyk i skutków sprawozdawczych operacji gospodarczych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

O nas

Manufaktura Piwa Wódki i Wina SA

Właściciel jednego z najpiękniejszych browarów w Polsce.

Browar Tenczynek – bo o Nim mowa, to historyczne miejsce znajdujące się w małej miejscowości pod Krakowem, w którym tworzymy rewolucyjne piwa.

Dołącz do naszego zespołu i sam się przekonaj.